Hasta Yorumları

Turgut A. / Öğretmen / BURSA

Boynumda 4 tane fıtık vardı. Her iki el bileklerimde de sinir sıkışması vardı. 10 seans tedavide normal yaşantıma geri döndüm. Ağrı çok problemdi, sağ kolumda güç kaybım vardı. Geceleri yatamıyordum. Okuldayken öğrenciler için tahtaya yazı yazmakta bile zorlanıyordum. Okulda tebeşiri ve kalemi zor tutuyordum. Sinir sıkışmasından dolayı parmaklarımda sürekli bir karıncalanma meydana geliyordu. Elimi kaldıramıyordum. Günlerce traş olamadım, berberlere traş oluyordum. Ama artık kendi işimi kendim görebiliyorum. Şu an hiçbir sıkıntı yaşamıyorum. Kısıtlandığım bütün hareketlerimi çok rahat bir şekilde yapabiliyorum. Bu tür sıkıntı çekenler mutlaka bir doktora muayene olması gerekmektedir. Doktor Bey’e çok teşekkür ederim.

Fatma R. / Ev Hanımı / BURSA

Kendimi ambulansta gördüğüm anlar oldu. Çok felaket bir ağrı yaşıyordum. Ali beyi duydum ve buraya geldik. 6 seansta süper bir gelişme oldu. Belim geçti, ayağımda uyuşukluk vardı, onlar da kalmadı. Eşimle birlikte buraya geldik. İlk olarak ben tedaviye başladım. Eşimde de ağrı vardı doktor beye söyledik ve o da tedavi olmaya başladı. Allah’a şükür ikimiz de şu anda koşu yapabiliriz yani. Hiç abartmıyorum. Parmak uçlarımdaki uyuşukluk vardı, onlar bile kalmadı. Çok şükür yani hiçbir abartısız söylüyorum, bu kadar olur. Hiçbir hap, iğne tedavisi olmadan bu kadar olur diyorum. Doktor Bey’in elleri dert görmesin.

Ahmet M. / Tekstil / BURSA

Belim ve diz kapağım ağrıyordu. Boynumdaki ağrılar biraz acı veriyordu. Boynumdan ayağıma kadar bir problem vardı. Onları halletmek için Ali beye geldik. Çok sıkıntı çekiyordum. Dizim bükülemiyordu. Belimden merdiven çıkamıyordum. Yürürken problem yaşıyordum. İlk seanstan sonra özellikle ağrılarım kesilmeye başladı. Ağrılar kesilince tabi rahatlama oldu. Her seansta düzelmeleri fark ettim. Şu anda 5 seans oldu ve çok iyiyim. Ağrılarımın geçmesinden dolayı havalarda uçuyorum. Bu bir hasta için en güzel şey. Doktor Ali Bey’in ellerine sağlık.

Erkan K. / İş Adamı / ESKİŞEHİR

İşim gereği uzun süre ayakta duruyorum ve bazı zamanlar ağır yükler de kaldırmam gerekiyor. Kısa süre önce belimdeki ağrılarım sebebiyle Eskişehir’de gitmediğim doktor kalmadı. Doktorlar bu fıtıktan kurtulmam için ameliyat olman gerekiyor diyerek beni hastaneye yatırmak istediler. Yatış işlemlerini bile yapmışken kaçarak Ali Bey’in kapısına geldim. Şu anda çok şükür 7 seansta sağlığıma kavuştum. Kimsenin ameliyat olmasına gerek yok. Doktor Bey’e çok teşekkür ederim. Ellerine Sağlık..

Alper Ç./ İnşaat Mühendisi / MANİSA

Manisa Akhisar’da yaşıyorum. Bel fıtığı rahatsızlığımdan dolayı Akhisar, Manisa ve İzmir’de birçok fizik tedavi ve ortopedi doktoruna gittim. İlaç tedavisi dışında bana çok fazla bir tedavi yöntemi önerilmedi. Yapılan fizik tedaviler de çok fazla etkili olmadı. Daha sonra internet aracılığıyla Ali Bey’in manipülasyon tedavisini gördüm. 6 seans tedaviye devam ettik. Şu anda gayet iyi hissediyorum, kontrollerime geliyorum. Gayet memnunum. Hareketlerimde, oturup kalkmalarımda daha rahatım. Fıtığı olanlar bilir oturup kalmak, yatmak bile çok büyük eziyettir. Yanlış yatma bile ağrınızı arttırabilir. Şu an gayet iyi hissediyorum. Doktor Bey’e çok teşekkür ederim.

Sevgi B. / Ev Hanımı / BURSA

Benim bir yıldır kalçamdan bacağıma doğru ağrılar olmaya başladı. Uzun süre yürüyemiyordum, iş yapamıyor, ayakta dikilemiyordum. Ameliyatı zaten hiç düşünmedim. Ameliyatlardan korkuyordum. Daha önce fizik tedavi gördüm ama ondan sonuç alamayınca buraya geldim. Burasının beni iyileştireceğine inandığım için buraya başvurdum. 3 seansta iyileştim. Hareketlerim daha rahat ve hareketlerimde bir zorluk yok. Şu an iyiyim. Doktoruma çok teşekkür ediyorum.

Fatma K. / Ev Hanımı / BALIKESİR

Yanlış bir hareketten sol tarafımın küt ettiğini hissettim. Doktora gittim emar çektirdim ve bel fıtığı çıktı. Yürüyemiyordum. Bir markete diye çıkıyordum ağrıdan sızıdan geri dönüyordum. Sonra internete bakarken doktor beye rastladım. Bu benim doktorum dedim ve hemen buraya geldim. Çok şükür 8 seansta iyi oldum. Doktor Bey’in elleri dert görmesin. Herkese tavsiye ediyorum.

Dilek T. / Ev Hanımı / TEKİRDAĞ

10 yıldır belimde fıtık var. Eşimle beraber inşaat-demir doğrama işlerinde sürekli çalıştığımız için rahatsızlığım onlardan kaynaklandı. 6 yıldır kollarıma dayanarak masada oturuyorum. Kollarıma sürekli güç verdim, belimi askıya alarak o şekilde idare ettim. Mr ve tomografiler çekildi. Son zamanlarda daha da kötüleşmeye başladım. Doktora gittim ve doktor bana acil ameliyat olmam gerektiğini ve 4 adet de platin takılacağını söyledi. Ameliyata girmedim ve ameliyatsız tedavi araştırmasına girdim. Ali Bey’i internetten buldum. Buraya geldim. İyi ki gelmişim. Allah razı olsun diyorum. 

Şehnaz B. / Ev Hanımı / KOCAELİ

Buraya gelmeden önce boynumda, özellikle sağ kolumda, kollarımda aşırı derecede ağrı, tutulma, gece yatamama, boyun fıtıklarımdan kaynaklanan ağrılarım vardı. Huzursuzdum. Baş dönmelerim ve belimde zaman zaman oluşan ağrılar vardı. Bu şekilde Doktor Bey’e geldim. 8 seans tedavi gördüm. Hem belim, hem boynum, omurgam, el-kol eşitlenmesi dahil vücudumda yeni bir başlangıç oldu. Her şeyi iyileşti diyebilirim. İyileştim. Doktor Ali Bey’e gelmeden önce fizik tedavi de gördüm. Birkaç yere gittim hatta. Fakat o anda rahatlama olmasına rağmen hiç bu kadar olmamıştı. Doktor Bey’i herkese tavsiye ederim. Yaşam kalitenizde bir değişime uğruyorsunuz. Bakış açınız değişiyor. Ayrıca Doktor Ali Bey sadece omurganızın değil moral olarak da bir çok şeyin düzelmesine de sebep oluyor. Kendisine bu açıdan da çok teşekkür ederim. Buradan her gidişimde her anlamda daha huzurlu ve rahat gittim. Şu an kontrollere geliyorum. Sağlıktan daha değerli hiç bir şeyimiz yok. Hem bedenen hem ruhen çok rahatladım. Herkese tavsiye ediyorum.

Fatma G. / Sekreter / BURSA

Sabahları kalkınca inanılmaz bir yorgunluk, gün içerisinde boynumu sağa sola çeviremiyordum. Bu çalışmama da engel oluyordu, evde yaptığım işlere de.  Televizyon izlerken rahat izleyemiyordum. Boynumu sağa-sola çeviremiyordum. Yolda yürürkende bir bacağımda diğerine göre 2 cm.lik kısalık tespit etti hocam. Bu yüzden sürekli ayağım burkuluyordu, rahat yürüyemiyordum. Biraz sabit ayakta kaldığımda hemen bel-boyun ağrılarım başlıyordu. Bu da günlük yaşamımda hem işte hem evde beni oldukça zorluyordu.

1 sene öncesine kadar çok zor durumdaydım. 1 sene önce hocama geldim. İlk önce ekranda izleyince acaba doğru mu? diye düşünüyor insan ama gerçekten müthiş. Seanslar halinde tedavi oldum, şimdi çok iyiyim. Söyleyecek söz bulamıyorum Ali hocama.  Çok teşekkür ederim. Sağolsun.

Toplam 60 adet sonuç bulundu.