Hasta Yorumları

Ahmet K. / Müteahhit / BURSA

Buraya gelmeden önce migren rahatsızlığım vardı.  Daha önce gördüğüm tedavilerden sonuç alamadım ve aldığım ilaçlar yetersiz kalıyordu. Aşırı derecede ilaç almak da hoşuma gitmiyordu. Bir tavsiye üzerine buraya geldim. Ali beyle tanıştıktan sonra tedavi sürecinde oldukça rahatladım. İlaç kullanmadım ve uzun süredir ilaç kullanmıyorum. Normalde ayda en az üç kez kuvvetli ağrı kesiciler kullanmak zorunda kalıyordum, şu an da hiçbir ihtiyaç hissetmediğim gibi ağrı da hissetmiyorum. Fizik olarak da kendimi çok rahat hissediyorum. Migren ciddi bir baş ağrısı ve bu duyguyu yaşadığınız zaman hayat sizin için çok zor oluyor. Ağrısız bir hayatta tabi ki kendinizi yeniden dünyaya gelmiş gibi hissediyorsunuz. Bu tarz ağrılarla baş başa kalmayınca kendinizi daha zinde, daha motivasyonu yüksek, güçlü hissediyorsunuz. Ali Bey’in elleri dert görmesin.

Sevim Y. / Emekli / BURSA

Belimde ve boynumda fıtıklar vardı. Gittiğim doktorlar platin takılacağını söylediler ve ben platini kabul etmedim. Dr. Ali Bey’e geldim. 9 seans tedavi oldum. Şimdi çok iyiyim. 15 yıldan beri bu rahatsızlığı çekiyordum. Görmediğim tedavi kalmadı. Fizik tedavi de gördüm ağrı merkezi de var onu da denedim. Ayaklarım kasılıp kalıyordu yürüyemiyordum. Şimdi çok iyiyim. Allahım’a çok şükür Dr. Ali Bey sağ olsun. Ameliyattan korkmadım ama platin taktırmayı da kabul etmedim. İyi ki yaptırmamışım. Böyle bir tedavi varken demir adam gibi gezmeye hiç gerek yok. Kendimi çok rahat hissediyorum. Dünyaya yeni gelmiş gibiyim. Günde 30 dk yürüyüş yapıyorum, o bana o kadar hafif geliyor ki çok rahat yürüyebiliyorum. Her şey çok rahat geliyor artık bana.  Allah Ali Bey’den razı olsun.

Mehmet R./ Jeoloji Mühendisi / BURSA

Buraya gelmeden önce 3-4 doktora gittim emar çektirdim ve ameliyat olmam gerektiği söylendi. Ameliyat olmak istemedim. Burayı öğrendikten sonra geldim ameliyatsız tedavi oldum ve şu an gayet iyiyim. Belimde yamukluk vardı oturup kalkmakta zorlanıyordum.  Ciddi bir rahatsızlığım vardı. Dr. Ali Beyi internet vasıtasıyla ve buraya gelen arkadaşlarım aracılığıyla öğrendim. Tedavim 5 seans sürdü. Şu an çok rahatım. Kendime geldim. Eski hareketlerimi yapabiliyorum. Gayet memnunum. Eskisinden daha iyi oldum. Doktor bey’e çok teşekkür ederim. Ellerine sağlık.

Bülent B. / Koltuk İmalatı / BURSA

İşim gereği sürekli 9-10 saat ayakta çalışıyorum. Kalıp işleriyle uğraşıyorum. İşim kaynakçılık. En son bu iş yerimden önce bir rahatsızlık geçirmiştim pek önemsemedim. Sigorta hastanesine bel ağrısı şikayeti ile 4-5 kere gitmiştim ilaç tedavisiyle geri gönderildim. En son belimde şiddetli ağrılar, kasıklarımda yanma ve bacağımda ağrılar oluştu. Bacağımı 20 cm den fazla açamıyordum. Ali beyi daha önce tanışmış olduğum bir komşumdan öğrendim ve kendisine ulaşarak buraya geldim. Eşim aldı buraya beni getirdi. Allah razı olsun 8. seansta normale geldim. 9. seansta tamamen toparlandım, ayağa kalktım, normal yaşantıma geri döndüm. On numara. Diyecek hiçbir şeyim yok. Doktor Bey’e çok teşekkür ederim.

Mevlüde Y. / Ev Hanımı / BURSA

Doktor Bey’e gelmeden önce 5-6 yıldır boyun-sırt-omuz ağrılarım vardı. Nefes problemi yaşıyordum. 6 ay boyunca derin nefes alamadım. Kollarımda ağrılar oluyordu. Saçımı toplarken bile sorun yaşıyordum. Montumu giyerken kolumu bükemiyordum. Şimdi onları çok rahat yapmaya başladım. Geçen gün sarma yapıyorum ve ben sarma yaptıktan sonra bütün gün sırtımda, omzumda ağrı ile dolaşırdım, hareketlerim kısıtlanırdı, iptal olurdum. Börekler yaptım, sarmalar yaptım, bir sürü şey yaptım. Hiç etkilenmedim.  Çok rahatım. Nefes alışım çok iyi. Rahat uyuyabiliyorum. Sol omzumda düşüklük varmış doktor bey onu da fark etti, o da düzeldi. Artık dik durabiliyorum. Duruşum değişti. Çok rahatladım. Daha önce nefes problemlerinde kalp zannedip, tansiyon zannedip bayağı paniklemiştim. Şu anda hiçbir şeyim yok. Çok rahatım. Kendimi çok iyi hissediyorum. Doktor Bey’e ne kadar teşekkür etsem azdır. Ellerine sağlık.

Funda D. / Muhasebe / ÇORUM

Şikayetim önce bel ağrısıyla başladı. Bende geçer nasılsa diye pek önemsemedim. Kısa süre içinde ağrım sağ bacağıma vurdu ve ayak parmaklarımda uyuşma ve yavaş yavaş yürümekte de zorlanmaya başlayınca hemen eşimle beraber Çorum'da özel bir hastanede muayene olmaya gittim. Orda bana bel fıtığı ve felç teşhisi kondu. Çok geç kalmışsın hemen acil ameliyat olman gerekiyor dediler. Yüzde bir kurtulma şansım olduğunu söylendi. Bütün dünyam başıma yıkıldı sandım. Doktor Ali Bey'i daha önceden arkadaşlarımdan duymuştum ve internete girip hakkında bilgi edindim. Kendisine ulaşıp Bursa'ya geldim. 9 seans manipülasyon tedavisi oldum. Tedavim süresince başta Dr. Ali Bey ve ekip arkadaşlarının güler yüzlülüğü, vermiş oldukları moral ve destekleri sayesinde bir buçuk ay içerisinde şu an çok şükür kendi ayaklarımın üzerinde durabiliyorum. Kendimi yeniden doğmuş gibi hissediyorum. Ameliyatsız bu dertten beni kurtardığı için kendisine binlerce kez teşekkür ederim. Sağlıktan daha önemli bir şey yok. Bel fıtığı rahatsızlığı olan herkese Dr. Ali Bey'i tavsiye ediyorum.

Hürriyet D. / Ev Hanımı / İZMİT

35-36 yaşımdan beri devamlı  çekiyorum bu hastalığı, sürekli doktorlara gidiyorum. Boyun fıtığı dendi. Kas gevşeticiler kullanıyordum. Ağrı kesiciler alıyordum. Merhem ve evde yaptığımız yağlardan sürüyordum. Bir gün iki gün iyi oluyordum sonra işe devam edince ağrılarım başlıyordu. Artık dayanılmaz olmaya başlamıştı. Son zamanlarda yürümede zorluk çekmeye başlamıştım. Bedenim çalışmıyordu bildiğiniz robot gibiydim. Sinir ucu iltihaplanması da varmış gittiğim yerlerde hiç biri bu ölçümü yapmadı. Doktor bey burada beni başka doktorlara yönlendirdi. Onların MR ve film sonuçlarıyla geldim muayene oldum ve tedavime başladım. 8. seansta normale döndüm. Nasıl desem bilmiyorum. Anlatması tarifsiz. Sanki anadan yeni doğmuş gibiyim. Doktor beye çok teşekkür ederim. Elleri dert görmesin.

Tuncay Y / Ziraat Mühendisi / BURSA

Ağrım ilk olarak sırtımın üst kısmında başladı. Sonra ertesi gün sol koluma vurdu. İlk iki gün kas gevşetici kremler kullandık. Ağrıyı kesmedi. Daha sonra bir doktorumuza gittik ameliyat olmam gerektiğini söyledi. Sonra internetten doktor Ali Bey’e rastladık. Tedavim 11 seansta bitti. Ama ilk seansta ağrılarım hafifledi. Yani % 60’ı gitti, % 40’a indi sonra %30’a, %20’ye… Ve şu anda %99.9 ağrım bitti. Ziraat mühendisiyim aynı zamanda çiftçilikle de uğraşıyorum. Bir kooparatifte muhasebecilikle uğraşıyorum. Rahatsızlığımın, bilgisayar ve çiftçilikten dolayı ağır işlerle uğraştığımdan kaynaklandığına inanıyorum. Hocam da yaklaşık 10 yıldır bunun bende nüksettiğini, yavaş yavaş ilerlediğini ve vücudumu yorduğumdan kaynaklı bir sebep olduğunu söyledi. En sonunda da bunu yaşadık ama şu anda dört dörtlük hissediyorum kendimi. Doktor Bey’e çok teşekkür ederim. Ellerine sağlık.

Fatma Y./ Özel bir şirkette çalışıyor / BURSA

Boyunda ve başta sürekli, sabit bir ağrı vardı sırtta da öyle. Sabahları uykumu alamıyordum. Yorgun ve ağrılar içinde oluyordum. Son bir haftadır daha rahatım. Bir haftadan beri sabahları ağrı içinde uyanmıyorum. Çok daha iyiyim, ben bu kadar olacağını tahmin edemiyordum. Kendimi daha iyi, daha verimli hissediyorum. Sağlığıma kavuştum. Doktor Ali Bey’e çok teşekkür ediyorum. Elleri dert görmesin.

Müge K. / Turizm / Muğla

Sayın Doktor Ali Bey ve muhteşem güler yüzlü ekibi sayesinde 7 aydır çektiğim sıkıntılardan kısa sürede kurtuldum. Ayrıca Sultan Hanım'ın yaptığı profesyonel masajla rahatlama imkanı buldum. Boyun ve bel ağrısı ( fıtığı ) çeken herkesin gönül rahatlığıyla gelmesi gereken bir yer. Bütün ekibe teşekkür ederim. 

Toplam 60 adet sonuç bulundu.