Hasta Yorumları

Ayşe D. / Ev Hanımı / BURSA

Bel fıtığı teşhisiyle Dr. Ali Bey’e geldim. Ayrıca kireçlenmeler ve disklerde daralmalar vardı. Bunlar beni etkisiz hale getiriyordu. Ne yatakta yatabiliyor ne de yürüyebiliyordum. Açıkçası çok zor durumdaydım. Tedavim bittiğinden beri çok iyiyim. Hareketlerimi daha rahat yapabiliyorum. Ayakta durabiliyorum ve yürüyebiliyorum. Herkese mutlaka gelmelerini tavsiye ederim.

Aylin Y. / Diş Hekimi / BURSA

Ben doktor beye boyun fıtığı şikayetiyle geldim. Boynumdan başıma, omzuma doğru sürekli ağrım vardı. Ve artık el çantasını bile taşıyamaz durumdaydım. Duruş pozisyonumda da bir sıkıntı vardı. Bu sebeplerden doktor beye geldim. Emar çekildi. Muayene bulgularım sonucunda fıtık ortaya çıktı. Boynumu çeviremiyordum. Arabayı park ederken çok zorlanıyordum.  Çocuğumun okul çantasını bile taşıyamıyordum. İlk seanstan sonra gerçekten fark eden bir rahatlama ve hareketlerimde açılmalar oldu. Kronik ağrılarımdan dolayı sürekli ilaç kullanıyordum. Tedaviye başladığımdan beri ise hiç ilaç kullanmadım. 8 yıl önce de bel fıtığı teşhisiyle Ali Bey’e gelip tedavi olmuştum. Ve 8 yıldır hiçbir tekrarını yaşamadım. Şu an çok iyiyim. Çok da memnunum. Teşhisi konmuş boyun ve bel fıtığı hastalarına mutlaka öneriyorum.

İlhan E. / Emekli / BURSA

Altı yedi senedir bende iki tane bel fıtığı üç tane boyun fıtığı vardı. Çok ağrılarım oluyordu. 50 adım yürüdükten sonra belimden aşağısı tutmuyordu. Doktor Beyi gazetede gördüm ve oğlumdan internetten adresini bulmasını istedim. Allah’a şükür adresini bulduk ve randevu aldık. 10 seans tedavi gördüm ve şimdi gayet iyiyim. İlk zamanlar bayağı bir ağrım vardı şimdi ise her yere koşa koşa gitmek istiyorum. Zamanla daha da iyi olacak inşallah. Herkese tavsiye ederim. Kimse bıçak altına yatmasın.

Ahmet K. / Tekstil / BURSA

Emar sonucuma göre bana 4 tane fıtık olduğu söylendi. Boynumu sağa-sola çevirmekte zorluk çekiyordum. Geceleri sağ kolumda dönemsel olarak uyuşmalar oluyordu. Şikayetlerim bir buçuk, iki senedir vardı ve zamanla artmaya başladı. En sonunda ağrılarım şiddetlenince buraya gelmeye karar verdim. İnternetten araştırdım ve Ali Bey’e gelen hastaların tavsiyeleri doğrultusunda buraya geldim. Boyun fıtığı eskiden her zaman gündemimdeydi. Mutlaka bir ağrım bir sıkıntım oluyordu. Özellikle son bir haftadan beri tamamen gündemimden çıktı. Böyle bir tedavi olduktan sonra kimse bıçak altına yatmak istemez. Ben Doktor Ali Bey’i herkese tavsiye ediyorum.

Gaye T. / Mühendis / ESKİŞEHİR

Boyun fıtığı rahatsızlığım vardı. 6-7 senedir sırtımda ve boynumda şiddetli ağrılarım oluyordu. Doktor bey sağ olsun 8 seansta ciddi anlamda sıkıntılarımı sona erdirdi. Hareketlerim kısıtlıydı. Şuan tamamen rahat hareket edebiliyorum. Gayet rahatım. Tamamen yaşam kalitem arttı diyebilirim. Doktor Bey’e bir televizyon programında denk gelmiştim, araştırdım ve buraya geldim. İyi ki de denk gelmişim. Rahat oturabiliyorum, rahat hareket edebiliyorum. Eski hayatıma geri dönebildim. Hakikaten çok mutluyum. Doktor Bey’e çok teşekkür ediyorum.

Bülent Y./ Askeri Personel / BURSA

Boyun fıtığı teşhisiyle Ali Bey’e geldim. Boynumu çeviremiyordum. Boyun ve sırt bölgemde aşırı derecede ağrı oluyordu. Daha önce ameliyat demişlerdi. Ameliyatla da düzelip düzelmeyeceğim kesin belli değildi. İnternetten araştırarak Doktor Ali Bey’i buldum ve buraya geldim. Doktor bey bana düzeleceğim konusunda güven verdi ve tedaviyi uyguladık. Şu an çok memnunum. Ağrılarımdan şu an eser kalmadı. Çevremde bel ve boyun fıtığı olan çok insan var. Ben herkese Ali Bey’i tavsiye ediyorum.

Sevinç D. / Muhasebe / BURSA

Bu merkeze geldiğimde boynumda ağrı, kollarımda uyuşma şikayetlerim vardı. Kalem dahil hiçbir şey tutamıyordum. Gece kol uyuşmasıyla uyanıyordum. Uyku düzensizliğim ve buna bağlı stres oluşmuştu. Ani hareketler ve iş yoğunluğuna bağlı aşırı stresin bunu tetiklediğine inanıyorum. Daha önce gittiğim bir doktor fıtığım olduğunu söylemişti. İnternetten araştırdım. Bıçak altına yatmak istemediğim için bu tedavi bana daha cazip geldi. 9 seans buraya geldim ve 9 seansta kesin sonuç aldım. Bıçaksız olan bu tedaviyi boyun fıtığı-bel fıtığı olanlara tavsiye ediyorum. Şükürler olsun.

Kemal G. / Emekli / İSTANBUL

Eşimin boynunda 3 fıtık, belinde 3 fıtık, boynunda düzleşme ve sırtında da ağrılar vardı. Biz Dr. Ali Bey’i bir televizyon kanalında manipülasyon tedavisini anlatırken gördük ve sonrasında gelerek tedavi olduk. Eşimin ağrılarının hepsi gitti. Eşimin hayat kalitesi tamamen değişti. Bize kendisi %70-80 iyi olursun demişti şimdi %95’i geçti. Benim eşim senelerce fizik tedaviye gitmişti ve hiçbir faydasını görmemişti. Ben kendisine çok çok teşekkür ederim.

Hacer Y. / Ev Hanımı / BURSA

Ben doktor beye dizlerimden muayene oldum. Doktorlarım bana ameliyat olmam gerektiğini söylemişti. Doktor bey’e geldim ve ameliyat derseniz ameliyat olacağım dedim. Kendisi bana %90 iyi olacağımı söyledi. Beni muayene etti ve bana egzersizler verdi. Doktor Bey’in verdiği egzersizlerin ve tavsiyelerin aynısını uyguladım. Yemin ediyorum %90 iyi oldum. Ben Hocamdan çok memnunum. Allah onu başımızdan eksik etmesin. Allah Ali Bey’den razı olsun..

Sena D. / Emekli / BURSA

Daha önce boyun fıtığı rahatsızlığım vardı. Doktorlara gittim kesinlikle ameliyat olmamı söylediler. Tesadüfen bir televizyon kanalında Doktor Ali Bey’i izledim. Ve kendisine tedavi oldum. İyi ki tanışmışım Doktor Bey’le. Tedavim bitti ve artık kontrollere gidiyorum. İnsanlar manipülasyonla tedaviyi bilmiyorlar. Ben de bilmiyordum. Bir tv kanalından öğrendiğim bu yöntemle şifa buldum. İnanın ameliyatsız iyileştim ve şu an çok iyiyim. Doktor Bey’in her dediğini uyguluyorum. Manipüasyonla tadavinin çok kişiye yayılması lazım. Çok güzel bir şey. Doktor Bey’e çok teşekkür ediyorum.

Toplam 60 adet sonuç bulundu.