Hasta Yorumları

Mehmet D. / İş Adamı / BURSA

Uzun zamandır boynumda ağrı ve tutukluk şikayetim vardı. Bir türlü geçirememiştim. Sonra Dr. Ali Şahabettinoğlu’ nu duyarak ona geldim. Boyun fıtıklarım için tedavi oldum. Çok şükür, iyiyim.  Sağolsun. Ellerine sağlık.

Niyazi S. / Emekli / 66 Yaşında / BURSA

Belimden bacaklarıma yayılan ağrı şikayetimle Dr. Ali Bey'e geldim. Eskiden Bulgaristan'da futbolcuydum. Sonrasında da hep ağır işlerle meşgul olmamın sonucu olarak bu ağrılarım ortaya çıktı. Yürümemde aksamalar başlamıştı, 30-40 adımdan fazlasını yürüyemiyordum ve belim de bir tarafa doğru eğilmişti. En sonunda Doktor Bey'e geldim. Bana, bel fıtığı ve bel kayması teşhisi koydu. Sağ olsun o beni bu ağrılarımdan 10 seansta kurtardı. İlaçsız, ameliyatsız, elle tedavi yaparak çok şükür beni eski halime geri döndürdü. Doktoruma beni sağlığıma kavuşturduğu için çok minnettarım ve herkese tavsiye ediyorum. Elleri dert görmesin.

Neşe Ş./ Ev Hanımı / ESKİŞEHİR

7 yıl önce bana boyun fıtığı teşhisi konulmuştu. Acil ameliyat denmişti. Fakat ben ameliyat olmadım ve 7 sene idare edebildim. Daha sonra sıkıntılarım çoğaldı. Gözlerimde sineklenme-kristalleşmeler başladı. Kalp çarpıntılarım çoğaldı. Kollarımdaki ağrı ve uyuşmalar beni rahatsız etmeye başlamıştı. Yüksek sese karşı çok duyarlı olmuştum, tahammülüm kalmamıştı. Eşime bile biraz daha sessiz olmasını söylüyordum. Bunun üzerine tekrar doktora gittim ve tam ameliyat olmak üzereyken daha önce Dr. Ali Bey’e boyun fıtığı nedeni ile tedavi olmuş ve memnun kalmış bir komşumuz sayesinde doktor Ali Bey’e ulaştık. Tedaviye başladık. 10 seans tedavi gördüm. Çok memnun kaldım. Hiç bir şikayetim kalmadı. Herkese tavsiye ediyorum. Ellerine Sağlık..

Bekir S./ Emekli / BURSA

Dayanılmaz boyun ve bel ağrısı çekiyordum. Boynum başımı taşıyamıyor aşağı sarkıyordu. Yemek yerken çenem ağrıyordu. Omuzlarım ağrıyordu. Hayat kalitem çok bozulmuştu. Doktora gittik. Belde ve boyunda fıtık olduğunu, bunun ancak ameliyatla geçeceğini söylediler. Sonra doktor beye geldik. Durumumu kendisine anlattım. Tedaviye başladık. Şimdi ağrılarım kesildi ve çok iyiyim. Artık sokakta rahat rahat yürüyebiliyorum. Doktor Bey’e çok teşekkür ediyorum.

Mustafa A./ İnşaat / BURSA

Bu merkezi duyup gelmeden önce 8-10 tane doktora gitmiştim hepsi de ameliyat demişti. Ameliyat beni bayağı ürkütmüştü. Ameliyat olan arkadaşlar tekrar ameliyat olmuşlardı ve bana bu işin kurtuluş olmadığını söylediler. Tırnaklarımın ucuna kadar her yerim ağrıyordu. Ameliyatın yapılış şekli de beni yeterince ürkütmüştü. Hastalıktan daha çok psikolojik tarafı ağırdı bana göre. Korkuyla buraya geldim. Yoğun bir iş temposunda da olmama rağmen bu tedaviyi 10 seansta ağrılarımdan kurtularak bitirdim. Şükür kurtuldum. Şu an gayet iyiyim. Doktor Ali Bey’e çok teşekkür ediyorum.

Necati Ö. / Emekli / BURSA

Ağrılarım iki ay önce başladı. Buraya gelmeden önce gittiğim doktorların hepsi fıtık ameliyatı dediler. Kanal daralması, sinir sıkışması varmış. Tavsiye üzerine buraya geldim. Çok şiddetli ağrılarım vardı. Ayağımın üzerine basamıyordum. Şimdi yürümeye başladım artık. Fıtıktan dolayı araba kullanamıyordum. Ağrıdan debriyaja basamıyordum. Şu anda aracımı rahat kullanabiliyorum. Doktor beye teşekkürlerimi sunuyor ve kendisini herkese tavsiye ediyorum.

Münir B./ Emekli / BURSA

Buraya gelmeden önce ayaklarımda yürüme problemim vardı. 2002’de ameliyat dediler bende ameliyat oldum. 3-4 gün yürüdüm sonrasında yürüyemedim. 10-15 metreden fazla yürüyemiyordum ve 10 yıl hafif ağrıları ve hayat kalitemdeki düşmeyi idare ettim. Sonra artık dayanamadım ve adını duyduğum Dr. Ali Bey’e geldim. Tedaviye başladık. Geldikten 25 gün sonra 8. seansta ayağımdaki ağrı tamamen kesildi. Sabahları aşağı yukarı 25 dakika yürüyebiliyorum. Doktor Ali Bey’den çok memnunum. Herkese tavsiye ederim.

Sedat K. / Mali Müşavir / BURSA

Bu merkeze gelmeden önce, oturduğum zaman kalçamda, bacağımda, arka baldırımda ve ayak bileğimde müthiş bir ağrım oluyordu. Mesleğim olan mali müşavirlik nedeni ile oturarak masa başında çalışmak zorunda olduğumdan bu ağrılar iş hayatımda sıkıntı yaratıyordu. Ayrıca gece yattığımda da yine ağrılarım oluyordu. Annem yatalak hasta olduğu için onu merdivenden indirirken kaydım ve düştüm. Ağrılarım o zaman başladı ama hiç üzerinde durmadım. Kendimle ilgilenemedim. Birkaç ay bu durum devam edince haziran ayında ( 2013 ) doktor Ali Bey’e geldim. 10 seans elle tedavi oldum. Şimdi gayet iyiyim. Artık rahatça oturup yürüyebiliyorum. Hayat kalitem geri döndü. Doktorumun ellerine sağlık diyorum.

Şadiye D. / Emekli / BURSA

Benim bir senedir boyun hareketlerinde ağrı şikayetim vardı. Bir yıldan beri de elim uyuşmaya ve tutmamaya başlamıştı. His kaybım oluşmuştu. Zaman zaman elime aldığım bir şeyi düşürmeye başlamıştım. Devamlı elektriklenme ve sol kolumda uyuşma oluyordu. Doktora gittim ve ameliyat olmam gerektiğini söyledi. Sonra kızım sayesinde Doktor Ali Bey’i duydum ve buraya başvurdum. 10 seans tedavi oldum ve faydasını gördüm. Şikayetlerim geçti. Şu an gayet iyiyim. Doktoruma teşekkür ediyorum.

Dr. Vahap G. / BURSA

Bir süredir boyun ağrısı ve kol uyuşması oluyordu. Çalışmak ve  reçete yazmakta zorlanmaya başlamıştım. Şikayetlerim bir türlü geçmeyince  değerli meslektaşım ve bu konunun uzmanı  Dr. Ali Şahabettinoğlu’na gittim. Manipülasyon tedavisi uyguladı. 10 seansta iyileştim. Şimdi iyiyim. Eline sağlık arkadaşım. Yolun açık olsun.
Toplam 60 adet sonuç bulundu.